نکاتی درباره ی پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره با ام دی اف ۱۶ میل ساخته شده و تمام لبه های ام دی اف پی وی سی و عایق رطوبت میشود، همچنین ضخامت پارتیشن دو جداره۱۳ سانت و در ارتفاع های متفاوت جهت آکوستیک فضا اجرا میگردد. از پرده ولومی فلزی در بین دو جدارشیشه جهت مات کردن اتاق استفاده میشود .

مناسب ترین ارتفاع برای پارتیشن دو جداره:

ارتفاع پارتیشن دو جداره در مدل های متفاوت کاملا اختیاری بوده و می توان با توجه به نیاز از پارتیشن دو جداره با ارتفاع مناسب استفاده کرد. مثلا در فضاهایی که می خواهید فقط حریم کاری پرسنل مشخص شود ولی آنها بتوانند در مواقع لزوم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، می توان از پارتیشن های دو جداره کوتاه استفاده کرد به طوری که کارکنان در هنگام ایستادن یکدیگر را بینند در این حالت معمولا از ارتفاع۱۲۰تا۱۵۰ استفاده می شود که میتوان با ۲۰تا ۴۰سانتیمتر از پارتیشن دو جداره را پنجره و مابقی را پانل استفاده کرد.

در مواقعی که نیاز به دیوار داشته و هدف جداسازی کامل فضاها از یکدیگر باشدو کاربران نیاز به حریم خصوصی دارند باید ارتفاع پارتیشن دو جداره را تا سقف ادامه داد تا فضا ها دارای یک دیوار کامل شوند.

مناسب ترین پارتیشن

با توجه به نیاز ما از جدا کردن فضا و استفاده از پارتیشن می توان مناسب ترین پارتیشن را بر حسب نیاز انتخاب کرد.

در برخی فضاها بدلیل حساس بودن محیط کاری ما به دنبال داشتن فضایی با حداکثر امنیت و استقلال هستیم، مثل اتاق کنفرانس مدیریت و یا سالن آموزش ، به همین علت ما به دنبال پارتیشنی هستیم که بتواند بالا ترین امکانات امنیتی از لحاظ بصری و شنوایی را برای ما فراهم کند،در این صورت مناسب ترین مدل پارتیشن دو جداره میباشد . پارتیشن دو جداره بالاترین درجه ی آگوستیکی را داراست و از لحاظ بصری نیز با استفاده از کرکره های میانی به طور دلخواه هر زمان میتوانیم با بستن کرکره در حالت بسته نیز استقلال کامل ایجاد شود ولی در مواردی که می خواهیم فضا را به صورت باز داشته باشیم میتوانیم از پارتیشن دو جداره شیشه ای تمام قد استفاده کنیم.

در مواردی که بنا به تشخیص مدیریت اصلا نباید صدا به بیرون درز کند میتوان از الیاف پشم شیشه در بین جداره های پارتیشن استفاده نمود و حتی درب ورودی را نیز با استفاده از چرم به صورت لمسه (چرم کوب)درآورد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*