مشخصات میز مدیریت ام دی اف خوب

بعضی‌ ها در محیط کار مدیر هستند و بعضی‌ها در خانه. بعضی‌ها میز مدیریتی دارند و بعضی‌ها جایگاه آن.

هنگامی که صحبت از مبلمان اداری به میان می آید اولین چیزی که در ذهن مخاطبین شکل می گیرد گزینه میز مدیریت می باشد این میز در طراحی دفاتر اداری نقش به سزایی دارد.
میز مدیریت از جمله مواردی است که نشان دهنده ابهت و جایگاه مناسب یک مدیر لایق است. امروزه طراحی میزهای مدیریت به نوعی ارتباط مستقیم با پیشرفت تکنولوژی  دارند برای مثال در گذشته میزهای مدیریت برای استفاده از کامپیوتر نیازمند فضای زیادی بودند در صورتی که طی سالهای اخیر با طراحی سیستمهای جدید دیگر نیازی به فضایی برای قرار گیری جای کیس یا مانیتورهای بزرگ نمی باشد. در واقع میز مدیریت را معمولا از یک میز متوسط بزرگتر در نظر می گیرند و میز مدیریت به دلیل حجم کار بیشتر یک مدیر معمولا باید از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشد.

 

میزهای مدیریتی پارتیشن دیزاینبرای محیط های اداری که فضاهای کاری مدرن رامی طلبند، طراحی شده اند و با کنار هم قرار دادن فرم های مینیمال همراه با اجرای بی نقص و مطابق با به روزترین سلیقه از سایر محصولات مشابه متمایز می گردد

باید این نکته را در طراحی میز مدیریت مد نظر داشت که صندلی مدیران معمولا صندلیهای بزرگ با پشتی بلند می باشند که ارتفاع آنها قابل تنظیم است پس بهتر است ابعاد میز مدیریت چه از نظر طول ،عرض و چه از نظر ارتفاع شرایطی را مهیا سازد که مدیران طی ساعات کار طولانی دچار کوفتگی عضلات  و درد استخوان نشوند.

برای در نظر گرفتن ابعاد ایده آل واستاندارد توجه به فاکتورهای انسانی حائز اهمیت است. اجزای میز مدیریت باید بنحوی طراحی شوند که حرکات کاربر را محدود نکنند و بخوبی در دسترس باشند. میز مدیریت باید عاری از هر گونه تیزی و فلزهای برجسته باشد تا در طی استفاده از میز به کاربر آسیبی نرسد. پانل جلوی میز یکی از قسمتهای مهم میز مدیریت است زیرا هم به زیبایی میز مدیریت و هم در تعریف حریم مدیر نقش مهمی دارد از این رو بهتر است پانل میز مدیریت تا حد امکان به زمین نزدیکتر باشد تا داخل میز از بیرون قابل روئیت نباشد.
تولید میز مدیریت برای تولید کنندگان مبلمان اداری نشانه توانمندی، ذوق و دقت تولید کننده می باشد.

پارتیشن دو جداره ام دی اف (68)

مقایسه میز مدیریت در گذشته و حال

تفاوتی که بسار حائز اهمیت است این است که قبلا میز مدیریت جهت انجام امور اداری با کاغذ مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر چونکه تمامی کارها با کامپیوتر است باید برای میز مدیریت تمامی دستگاه ها و کابل ها و اجزاء کامپیوتر مکانش از قبل پیش بینی شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*