لزوم استفاده از پارتیشن اداری

لزوم استفاده از پارتیشن اداری و انتخاب فرم و تیغه چینی مناسب برای هر فضای کاری را کارایی فیلد کاری و کاربری مورد نیاز آن محیط تعیین مینماید.پارتیشن اداری علاوه بر خاصیت جداکنندگی دو فضا و ایجاد اطاق ها و فضاهای جدید در تعیین میزان نور هر محیط نیز نقش داشته و میتوان میزان نور دهی و پرایوسی هر محیط کاری را با بازشو ها و میزان شیشه های پارتیشن تعیین کرد.

پارتیشن اداری را هم میتوان بصورت پارتیشن دو جداره هم پارتیشن تک جداره مورد استفاده قرار داد. در محل هایی ما احتیاج به استفاده از پارتیشن دو جداره نداریم ،به دلیل اینکه صرفا هدف از استفاده از پارتیشن دو جداره جدا کردن حریم کاری کارکنان و یا محدود کردن تردد کارکنان یا ارباب رجوع بوده و ایزوله کردن محیط از نظر صدا مورد نظر نمی باشد . در این موارد پارتیشن های کوتاه یا پارتیشن تک جداره گزینه مناسبتری است . فضا برتر آرا تولید کننده مرغوبترین پارتیشن تک جداره شیشه ای میباشد البته با توجه به نیاز میتوان بجای شیشه در پانلهای پارتیشن شیشه ای از ام دی اف نیز استفاده کرد.

پارتیشن دو جداره ام دی اف (31)

مزایای پارتیشن اداری

پارتیشن اداری بدلیل دو جداره بودن عایق صوت و حرارت میباشد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.نصب و اجرای سریع پارتیشن اداری باعث عدم اتلاف وقت سازمان و پرسنل می شود. زیبایی و دکوراتیو بودن و عدم نیاز به تزئینات بعدی از قبیل رنگ و کاغذ دیواری از دیگر مزایای پارتیشن اداری میباشد. در پارتیشن اداری تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها با توجه به سلیقه یا طرح مصوب مشتری امکان پذیر می باشد . برخی از مزایای پارتیشن اداری در ادامه توضیح داده خواهد شد.

پارتیشن دو جداره ام دی اف (10) پارتیشن دوجداره پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم (3)

قابلیت حمل و جابجایی آسان ویا تغییر موقعیت را بدون هزینه اضافی دارد . قابلیت ضد آب نمودن بدنه پارتیشن ها با استفاده از تکنولوژی نانو که در آزمایشگاهها بیمارستانها و سایر اصناف که ممکن است در محل نصب ، پارتیشن ها در جوار و معرض آب و مایعات باشند . قابلیت افزایش ضریب عایق صوتی با استفاده از فوم سایلنت در داخل جداره پارتیشن به سادگی میسر می باشد . پارتیشن اداری در اماکن نظامی و یا امنیتی نیز با بکار بردن صفحه داخلی فلزی بین جداره ها در پارتیشن و شیشه ضد گلوله میتواند مورد استفاده قرار گیرد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*