شيشه رنگي در پارتيشن تك جداره

شيشه رنگي در پارتيشن تك جداره

فرآیند تولید شیشه های سندبلاست کمی متفاوت است. این نوع شیشه رنگی را می توان سومین نوع شیشه های دکوراتیو دانست. شیشه سندبلاست، از پاشیدن پرفشار نوعی ماسه ی خاص توسط دستگاه های سندبلاست تولید می شود. در هنگام پاشیدن ماسه، می توان هر طرحی را بر روی شیشه سند بلاست نمود. شیشه سندبلاست مات است و این باعث می شود بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مشتری این نوع شیشه باشند. جداسازی فضاهای اداری از جمله اتاق های جلسات، فضاهای بین کارمندان و استفاده درپارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با طرح و لوگویی خاص، از جمله کاربرد های این نوع شیشه است. شیشه سندبلاست از نظر طرح پذیری، شبیه شیشه های چاپی است.

آینه رنگی، همان آینه معمولی با رنگی خاص است و در واقع یکی دیگر از انواع شیشه های دکوراتیو است.

پارتيشن تك جداره

پارتیشن تك جداره شیشه ای

زمانی که میزان نور در محیط مهم می شود می توانید از پارتیشن شیشه پارتيشن هاي تك جداره استفاده كرد. قطر پارتیشن شیشه ای ۱۰ میلی متر است و تنها با آلومینیم یا فریم ام دی اف محصور شده است .در پارتیشن های تك جداره شیشه ای می توان از شیشه های مات و یا براق استفاده کرد .از پارتیشن های تك جداره شیشه ای که طرح های مختلفی دارد می توان برای مجزا کردن محیط استفاده کرد و تمام طرح های آن بدون محدود کردن فضای دید قابل استفاده می باشد و همچنين براي بیمارستان ها به دليل قابليت شستشو و استریل کردن  مي توان از پارتيشن تك جداره شيشه اي استفاده كرد و برايفضاهای اداری و مدرن نيز مناسب است.

پارتيشن تك جداره

انتخاب پارتیشن بستگی به نوع کاربرد آن دارد . نوع کاربرد پارتیشن به شما برای انتخاب یک فرم خوب و ایده آل کمک خواهد کرد.
در اداره ها و سازمان ها برای اینکه نور کافی تامین گردد می توان از پارتیشن تك جداره شیشه ای استفاده کرد و همچنین تنوعی که در پارتیشن های شیشه ای وجود دارد می توان مطابق با نیاز و سلیقه خود نوع پارتیشن مورد علاقه خود را پیدا کنید.
فریم های این نوع پارتیشن از شبکه هایی از کانال هایی که هندسی هستند تشکیل شده که این باعث می شود در برابر ضربه مقاوم باشد.
به علت اینکه بیشترین و بهترین میزان نور متعلق به پارتیشن  تك جداره شیشه ای می باشد باعث می شود که محیط دارای شادابی و طراوت بیشتری باشد .

مدل های پارتیشن اداری با طراحی مدرن و متفاوت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*