تغییرات ارزان در دکوراسیون با پارتیشن

با مواد شگفت انگیز موجود در بازار اجرای پارتیشن آسان تر شده است. استفاده از پارتیشن یعنی استفاده از یک دیوار شیک با هزینه ای باورنکردنی. ساخت پارتیشن با آویز نمودن تخته شیک طراحی شده از رنگ های مختلف، سبک و بافت متنوع برای طراحی اتاق نشیمن، اتاق کار، اتاق خواب، اتاق مطالعه، انباری و گوشه ای از پارکینگ با شیوه ای مدرن و متداول است. حتی ممکن است برای استفاده از پارتیشن در برخی فضاها از طرح پارتیشن متحرک استفاده شود که انعطاف پذیر هستند و قابلیت جابجایی دارند. این نمونه پارتیشن با توجه به نیاز و خلق و خوی شما برای تغییر دکوراسیون منزلتان به کار گرفته می شوند.

 

پارتیشن همانند یک دیوار است اما بسیار متفاوت تر از دیوارهای طبیعی عمل می کند و اهداف زیادی در اجرای آن نقش دارد. تنها بعد از دستیابی به هدفی خاص می توان اجرای یک پارتیشن را با هر نوعی همچون یک چوب، فلز، پارچه، ورقه با هر هنر و بافتی انجام داد. پارتیشن برای زیباسازی و جداسازی فضا به کار می رود و در ایجاد منطقه های رسمی و غیر رسمی فضای مورد نظر کاربرد دارد. پارتیشن با وجود حفظ حریم خصوصی می تواند یک راه حل ایده آل برای حفظ آرامش باشد. پارتیشن در هر اندازه و سبکی (مدرن یا کلاسیک) می تواند برای خلق زیبایی، راحتی و تقسیم فضا به کار رود. همچنین پارتیشن می تواند بدون درب یک جداکنده فوق العاده باشد و در حفظ محدود سازی فضا نقش مهمی ایفا کند.

پارتیشن دو جداره ام دی اف (2)

استفاده شگفت انگیز و سیستماتیک از یک پارتیشن شیشه ای زیبا، مستحکم، در انواع رنگ ها با بافتی متنوع و ظریف گزینه ای مناسب و منحصر به فرد خواهد بود. پارتیشن را صرفا برای تقسیم فضا به کار نبرید، پارتیشن با اهداف بسیاری قابل اجرا می باشد، تنظیمات اتاق را با پارتیشن انجام دهید و مرتب سازی کنید. پارتیشن فرصتی است تا با آن ایده و هنر خود را به شکلی هنرمندانه و خلاقانه به نمایش بگذارید و از رنگ های متنوع و بافت های مختلف در پیاده سازی طرح ذهنیتان بهره بگیرید.
هر سطحی در این اتاق خواب غیر از کف آن تنوعی از رنگ مایه های سفید است. ورق زدن کتاب سرگرمی خوبی در اتاق است که قاب های چوبی پشت پنجره ها و اثاث رومی در رنگ های مختلف خاکستری-سفید، سفید استخوانی و سفید کدر را شامل می شود. کف پوش اتاق تعادل این رنگ های سفید را کاهش داده است اما همراه مناسبی برای دیوارهای سفید و اثاث چوبی است. در اتاق خواب هایی که در طول روز چندان مورد استفاده نیستند، می توانید به راحتی به اثاثیه لوکس میدان دهید، همچنین می توانید برای اینکه در این اتاق خواب ها قسمت مطالعه را از بخش خواب جدا کنید نیز از پارتیشن های سفید رنگ استفاده کنید تا هم با اتاق هارمونی ایجاد کند، هم با استفاده از پارتیشن در هنگام مطالعه دقت بیشتری داشته باشید.

پارتیشن اداری

سفید همیشه خالص و جذاب است. این رنگ راهی برای کنار گذاشتن افکار مغشوش، دکورهای شلوغ و نیز زمینه ای برای نقاشی یا قرار دادن اثاثیه بزرگ در اتاق است. کرکره ها که به جای پرده نصب شده اند، نور را از خود می گذرانند و آن را از بین نمی برند و باعث می شوند که آراستگی و زیبایی معماری در اطراف قاب و کرکره ها، همین حالت را حفظ کند. حمام، کاناپه و یک کتاب خوب، همان چیزهایی هستند که برای تکمیل حال و هوای هوشمندانه اما آرام اتاق، لازم است.

اتاق های سفید به نوعی تشخیص بصری نیاز دارند. این مسئله می تواند ترکیب رنگ مایه های سفیدی باشد که روی چندین سطح به کار رفته اند یا می تواند عنصری از آرامش رنگ به شکل چوب یا کروم روی کف، دیوار یا اثاث باشد.

پارتیشن دو جداره ام دی اف (67)

در اینجا سادگی شرقی اهمیت می یابد. باری بافت ها و تغییر نامحسوس رنگ های سفید بر سفید، این اتاق خواب را پر از آرامش کرده است. قاب بندی مناسب دیوار به رنگ ها اجازه می دهد که گستره بزرگ سفید را بشکنند و در همین حال، کم رنگی کار نقاشی سفید روی کمد، تضاد خوبی برای مایه کم رنگ چوب بر کف اتاق است طوری که انگار تخت خواب روی یک پل آبگیر، شناور است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*